Sarah Chamberlain gościem Kongresu 590

Sarah Chamberlain gościem Kongresu 590

Cieszymy się, że udział w tegorocznym Kongresie 590 potwierdziła Sarah Chamberlain – działaczka społeczna, przedsiębiorczyni, szef jednej z najważniejszych organizacji związanych z amerykańską Partią Republikańską w Kongresie – Republican Main Street Partnership.

01-08-2019
image.jpg

Jest członkinią Rady Dyrektorów Generalnych Wall Street Journal. Współpracuje z Washington Post oraz U.S. News & World Report, uznaną w 2017 roku przez Elle Magazine za jedną z najważniejszych 10 kobiet w całym Waszyngtonie. Dzięki jej wysiłkom, Republican Main Street Partnership stał się w ciągu dwóch ostatnich dekad jednym z wiodących think tanków, skupiających przeszło 80 kongresmenów, wpływowych naukowców i biznesmenów, przedstawicieli świata nauki oraz edukacji. Tworząc organizację Women2Women National Conversations Tour stała się jedną z najskuteczniejszych kobiet w USA działających na rzecz zwiększenia udziału kobiet w życiu publicznym.

Dla uczestników Kongresu 590 będzie to doskonała okazja, by zainspirować się jej działaniami, a także porozmawiać o Marce Kobiecego Przywództwa.