Aktualności

logo2.png
image.jpg
18-10-2020

TV Republika Partnerem medialnym Kongresu 590!

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia została właśnie TV Republika.

 Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!

Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączyła właśnie TV Republika

Telewizja Republika – polski kanał informacyjno – publicystyczny o ogólnopolskim zasięgu. Dostępny za pośrednictwem sieci kablowych, platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat, NC+) oraz w Internecie. To jedyna na polskim rynku stacja o profilu konserwatywnym, nowoczesna a zarazem ceniąca tradycje. Badania wskazują, że są jedną z najbardziej opiniotwórczych telewizji w Polsce. Mogą pochwalić się unikalnym kontentem i profilem widza, bliską relacją z Gazetą Polską i portalem Niezależna.pl oraz współpracą z wybitnymi i znanymi publicystami, którzy są współtwórcami magazynów i reportaży. Cechuje ich rzetelny przekaz, niezależność, troska o dziedzictwo narodowe i wartości patriotyczne.

Zasięg techniczny: 5 mln gospodarstw domowych. Rozpoczęcie nadawania kwiecień 2013 roku.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!