Aktualności

logo2.png
image.jpg
18-10-2020

Magazyn „Rynek Inwestycji” Partnerem medialnym Kongresu 590!

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia został właśnie Magazyn „Rynek Inwestycji”.

Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!

Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączył właśnie Magazyn „Rynek Inwestycji”

Magazyn „Rynek Inwestycji” kierowany jest do właścicieli przedsiębiorstw, kadry zarządzającej dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, przedstawicieli instytutów badawczych i jednostek samorządu terytorialnego.

Celem jest cykliczne i kierunkowe informowanie o najlepszych praktykach w gospodarce, w aspekcie rynku inwestycji, pomagającym w biznesie dostrzec zależności pomiędzy kapitałem, przemysłem, środowiskiem i zarządzaniem oraz bieżącą i prognozowaną sytuacją na rynku.

Prezentują liderów gospodarki i innowacji, kompleksowe analizy ekspertów, wiodące projekty, które cechuje zwykle duża skala inwestycji, zindywidualizowane zarządzanie na wszystkich poziomach, od doradztwa i analiz technicznych aż po długoterminową strategię biznesową, zwiększającą efektywność realizacji przedsięwzięć gospodarczych i inwestycji.

Więcej informacji www.rynekinwestycji.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!