Aktualności

logo2.png
image.jpg
18-10-2020

Comparic24 Partnerem medialnym Kongresu 590!

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia została właśnie telewizja biznesowo-finansowa Comparic24.

Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!

Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączyła właśnie Comparic24

Comparic24 to telewizja biznesowo-finansowa. Ramówka Comparic24 skupia się na rynkach finansowych i biznesie, omawiając je w programach cyklicznych i informacyjnych. Śledzą aktualne trendy rynkowe oraz zainteresowania inwestorów, co pozwala serwować najbardziej dopasowane treści z rynków globalnych, walut i surowców. Szczególny akcent kładą na wydarzenia dziejące się na świecie, w kontekście ich wpływu na możliwości biznesowe w Polsce. Newsy to również Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, a przede wszystkim spółki na niej notowane. Stanowią one istotny przedmiot przeprowadzanych wywiadów oraz źródło informacji. Redaktorzy Comparic24 stale poszukują nowości z pogranicza rynku kapitałowego oraz biznesu, w tym blockchain i crowdfunding.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!